Drīzumā tiks izlaista jauna lietotnes Dexcom ONE versija. Pēc atjaunināšanas jūsu zemā un augsta līmeņa trauksmes iestatījumi tiks atiestatīti Noklikšķiniet šeit, lai iegūtu papildinformāciju

Dexcom ONE lietošana ilgtermiņā

Kā vislabāk samazināt signāla zudumu tālrunī?

Pēdējo reizi atjaunināts · februāris 11, 2022

Pārskatiet šo informāciju, lai nodrošinātu, ka saņemat NGLU rādījumus, izmantojot saderīgu viedierīci *:

  • Bluetooth savienojumi
    Pēc iespējas samaziniet tālrunī sapāroto Bluetooth savienojumu skaitu. Kad beidzat izmantot Dexcom raidītāju, atceliet tā sapārojumu tālruņa Bluetooth iestatījumos. Ja jums Bluetooth iestatījumos ir sapāroti vairāki veci raidītāji, šie vienlaicīgie sapārojumi var radīt savienojuma problēmas. (Piezīme) Dexcom ONE raidītāji pievienojas, nosūta datus un atvienojas ik pēc 5 minūtēm. Pārojums Bluetooth iestatījumos norādīs "nav savienots", kas ir normāli.
  • Vairākas vienlaikus izmantotās lietotnes
    Dexcom ONE lietotni nekad nedrīkst aizvērt. Nodrošiniet pēc iespējas mazāku fonā darbojošos lietotņu skaitu. Augstas intensitātes lietotnes, piemēram, mobilās spēles vai vietnes ar video, patērē lielu procesora apstrādes jaudu un var izraisīt signāla zudumu.
  • Nodrošiniet, ka tālrunis ir uzlādēts
    Ja jūsu tālrunis pārslēdzas akumulatora taupīšanas režīmā, tas izslēgs Bluetooth savienojumu un izraisīs savienojuma problēmas starp Dexcom ONE lietotni un raidītāju.

*Saderīgo viedierīču sarakstu skatiet vietnē dexcom.com/compatibility.

Apmācība 5 daļās

Iepazīstieties ar 5 daļās sakārtotajiem apmācību resursiem, lai uzzinātu svarīgāko par Dexcom NGLU sistēmu – no lietošanas sākšanas un pirmajām 10 dienām līdz Dexcom ONE lietošanai ilgtermiņā.

1. daļa: NGLU pamatinformācija
2. daļa: lietošanas uzsākšana
3. daļa: pirmās 10 dienas
4. daļa: Dexcom ONE lietošana ilgtermiņā
5. daļa: diabēta tendenču izprašana