Drīzumā tiks izlaista jauna lietotnes Dexcom ONE versija. Pēc atjaunināšanas jūsu zemā un augsta līmeņa trauksmes iestatījumi tiks atiestatīti Noklikšķiniet šeit, lai iegūtu papildinformāciju

Dexcom ONE sākuma komplekts — 10 dienām

Ja esat jauns Dexcom ONE nepārtrauktas glikozes līmeņa uzraudzības (NGLU) sistēmas lietotājs, sāciet ar šo. Mūsu 10 dienu sākuma komplekts ir pieejams kā vienreizējs piedāvājums Dexcom jaunajiem klientiem. Tajā ir viss nepieciešamais Dexcom ONE izmēģināšanai uz laiku līdz 10 dienām.
€ 59,90
Nodoklis ir iekļauts
Noliktavā · Ierobežojums 1 vienam lietotājam
Kas ir iekļauts Dexcom ONE sākuma komplekts — 10 dienām
Dexcom ONE raidītājs
Dexcom ONE raidītājs · 1 Daudzums
Dexcom ONE raidītājs ieguļ sensorā un caur Bluetooth sūta reāllaika glikozes līmeņa rādītājus uz saderīgu viedtālruni. Katra raidītāja baterijas kalpošanas ilgums ir 3 mēneši, un to var atkārtoti izmantot vairākiem sensoriem.
Dexcom ONE sensors — atsevišķs
Dexcom ONE sensors — atsevišķs · 1 Daudzums
Dexcom ONE sensors nepārtraukti mēra glikozes līmeni tieši zem ādas. Katrs sensors tiek piegādāts komplektā ar autmātisko aplikatoru, padarot ievietošanu ļoti ātru un vienkāršu. Dexcom ONE sensoru var nēsāt līdz 10 dienām. Iegādājoties 3 sensoru komplektu, nodrošiniet nepārtrauktu glikozes līmeņa uzraudzību līdz 30 dienām.

Šis produkts ir saderīgs tikai ar citiem Dexcom ONE produktiem un saderīgām viedierīcēm.

Saderība ar viedtālruni Pārbaudiet saderību ar savu viedtālruni

Visu preču pārdošana ir galīga. Nav iespējama atgriešana vai apmaiņa. Lai iegūtu papildu informāciju, lūdzu, skatiet Dexcom ONE lietošanas pamācību. Lai ziņotu par defektu, lūdzu, sazinieties ar tehniskā atbalsta dienestu
Kā Dexcom ONE darbojas
Dexcom ONE sensors un aplikators

Neliels, nepamanāms sensors mēra glikozes līmeni tieši zem ādas.

Cilvēks, kas piestiprina pie vēdera Dexcom ONE sensoru

Raidītājs ik pēc 5 minūtēm nosūta glikozes līmeņa rādījumus uz saderīgu viedtālruni°

Cilvēks, kas pārbauda datus Dexcom ONE lietotnē

Dexcom ONE lietotne parāda glikozes līmeni un tā izmaiņas.


Dexcom ONE 3 galvenās funkcijas
Vīrietis, kas rāda tālruni ar Dexcom ONE lietotni
Uzziniet savu glikozes līmeni, vienkārši paskatoties tālrunī°
Sieviete, kas rāda kamerai rokas
Diabēta pārvaldība bez dūrieniem pirkstā* vai kalibrēšanas.
Pāris, kas pastaigas laikā kopā skatās tālrunī
Pielāgojamas augsta un zema glikozes līmeņa trauksmes

*Ja Dexcom ONE paziņojumi un glikozes līmeņa rādītāji neatbilst simptomiem vai ievērojami atšķiras no sagaidāmajiem rādītājiem, diabēta ārstēšanas lēmumu pieņemšanai izmantojiet glikometru


Saderība ar viedtālruni

Lai izmantotu Dexcom ONE lietotni, vispirms jānodrošina, lai viedtālruņa modelis un operētājsistēma ir saderīgi ar lietotni.


Jums var būt nepieciešams arī
Dexcom ONE sensori

Dexcom ONE sensors nepārtraukti mēra glikozes līmeni tieši zem ādas. Katra sensora komplektācijā ir iekļauts automātisks aplikators, un sensoru var nēsāt līdz 10 dienām.


Vai jums ir jautājumi par Dexcom ONE NGLU sistēmu?

*Ja G6 paziņojumi un glikozes līmeņa rādītāji neatbilst simptomiem vai ievērojami atšķiras no sagaidāmajiem rādītājiem, diabēta ārstēšanas lēmumu pieņemšanai izmantojiet glikometru

°Saderīgo ierīču sarakstu skatiet tīmekļa vietnē www.dexcom.com/compatibility.

Lūdzu, pirms lietošanas uzsākšanas pārskatiet Dexcom ONE lietošanas pamācību. Indikācijas, kontrindikācijas, brīdinājumus, piesardzības pasākumus un citu lietotājam svarīgu informāciju var atrast produkta lietošanas norādēs, kas iekļautas Dexcom ONE komplektācijā. Ar savu veselības aprūpes speciālistu pārrunājiet, kā lietot Dexcom ONE parādīto informāciju diabēta pārvaldībā. Produkta lietošanas norādes satur svarīgu informāciju par traucējummeklēšanu un sistēmas darbības raksturlielumiem.