Drīzumā tiks izlaista jauna lietotnes Dexcom ONE versija. Pēc atjaunināšanas jūsu zemā un augsta līmeņa trauksmes iestatījumi tiks atiestatīti Noklikšķiniet šeit, lai iegūtu papildinformāciju

Dexcom ONE raidītājs

Dexcom ONE raidītājs ieguļ sensorā un caur Bluetooth sūta reāllaika glikozes līmeņa rādītājus uz saderīgu viedtālruni. Katra raidītāja baterijas kalpošanas ilgums ir 3 mēneši, un to var atkārtoti izmantot vairākiem sensoriem.
€ 34,90
Nodoklis ir iekļauts
Noliktavā · Ierobežojums 2 vienam lietotājam
Šis produkts ir saderīgs tikai ar citiem Dexcom ONE produktiem un saderīgām viedierīcēm.

Saderība ar viedtālruni Pārbaudiet saderību ar savu viedtālruni

Visu preču pārdošana ir galīga. Nav iespējama atgriešana vai apmaiņa. Dexcom ONE raidītājam ir ierobežota garantija — 3 mēneši no nosūtīšanas datuma. Lai iegūtu papildu informāciju, lūdzu, skatiet Dexcom ONE lietošanas pamācību. Lai ziņotu par raidītāja defektu, lūdzu, sazinieties ar mūsu tehniskā atbalsta dienestu
Kā Dexcom ONE darbojas
Dexcom ONE sensors un aplikators

Neliels, nepamanāms sensors mēra glikozes līmeni tieši zem ādas.

Cilvēks, kas piestiprina pie vēdera Dexcom ONE sensoru

Raidītājs ik pēc 5 minūtēm nosūta glikozes līmeņa rādījumus uz saderīgu viedtālruni°

Cilvēks, kas pārbauda datus Dexcom ONE lietotnē

Dexcom ONE lietotne parāda glikozes līmeni un tā izmaiņas.


Jūs varētu interesēt:
Dexcom ONE abonements

Saņemiet visus savus Dexcom ONE piederumus ar piegādi uz mājām un automātiskiem maksājumiem un sūtījumiem. Vieglākais veids, kā baudīt priekšrocības, ko, nepārtraukti nēsājot, sniedz Dexcom ONE, un vienlaikus ietaupīt vairāk!


Saderība ar viedtālruni

Lai izmantotu Dexcom ONE lietotni, vispirms jānodrošina, lai viedtālruņa modelis un operētājsistēma ir saderīgi ar lietotni.


Jums var būt nepieciešams arī
Dexcom ONE sensori

Dexcom ONE sensors nepārtraukti mēra glikozes līmeni tieši zem ādas. Katra sensora komplektācijā ir iekļauts automātisks aplikators, un sensoru var nēsāt līdz 10 dienām.


Vai jums ir jautājumi par Dexcom ONE NGLU sistēmu?

°Saderīgo ierīču sarakstu skatiet vietnē www.dexcom.com/compatibility.

Lūdzu, pirms lietošanas uzsākšanas pārskatiet Dexcom ONE lietošanas pamācību. Indikācijas, kontrindikācijas, brīdinājumus, piesardzības pasākumus un citu lietotājam svarīgu informāciju var atrast produkta lietošanas norādēs, kas iekļautas Dexcom ONE komplektācijā. Ar savu veselības aprūpes speciālistu pārrunājiet, kā lietot Dexcom ONE parādīto informāciju diabēta pārvaldībā. Produkta lietošanas norādes satur svarīgu informāciju par traucējummeklēšanu un sistēmas darbības raksturlielumiem.