Със системата за непрекъснат мониторинг на глюкозата Dexcom ONE за диабет при деца е необходим само един бърз поглед към съвместим смартфон, за да видите показанията за детето ви и накъде се променят°, при това БЕЗ убождания на пръстите!*.
*Ако сигналите и показанията за вашите стойности на глюкозата от Dexcom ONE не съответстват на симптомите или нормалната кръвна захар при деца, използвайте глюкомер, за да вземете решение относно лечението на диабет.
Можете непрекъснато да следите нивото и тенденцията на глюкозата на вашето дете с помощта на съвместим смартфон°.
Системата Decom ONE може да се използва от всички на възраст от 2 години нагоре.
Приложението Dexcom ONE може да ви известява, когато стойностите на глюкозата на вашето дете се повишат над или спаднат под персонализираните високи и ниски стойности на глюкозата.
Благодарение на устройството за автоматично поставяне на сензора е необходимо натискането само на един бутон, за да въведете за миг проводника на сензора под кожата. В проведено проучване 84% от потребителите на Dexcom съобщават за безболезнено въвеждане на сензораˣ.
Предназначен за деца на възраст от 2 до 17 години, сензорът Dexcom ONE може да се носи на три различни места, което предоставя повече гъвкавост на детето ви.
Това място може да е по-подходящо за слаби или много малки деца.
Това място е лесно за достигане и може да е идеална опция за поддържане на нормална кръвна захар при активни деца.
Това място е по-дискретно и лесно може да бъде прикрито с дреха.
За да използвате приложението Dexcom ONE, първо трябва да се уверите, че моделът и операционната система на вашия смартфон са съвместими с нашето приложение за поддържане на нормална кръвна захар при деца.
Ако сте начинаещи по отношение на системата за непрекъснат мониторинг на глюкозата Декском за деца, тук е мястото да започнете. Нашият комплект за начинаещи съдържа сензор и предавател, които можете да изпробвате за период до 10 дни.
° За да намерите списък със съвместимите устройства, посетете www.dexcom.com/compatibility
ˣ Shah VN, et al. Diabetes Technol Ther. 2018;20(6):428–433.